УДК: готуємось до впровадження

2018-02-06

Як відомо, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації», заклади нашої країни, що досі користувались ББК , вже в поточному році мають перейти до використання для систематизації документів УДК.

Працівники центральної книгозбірні імені Володимира Малика вже в грудні минулого року зробили перший крок у цьому складному й тривалому процесі - провели перше ознайомче навчання для бібліотекарі сільських та шкільних бібліотек.

Заняття провела Наталія Замараєва, провідний бібліограф відділу організаційно- методичної та інформаційно-бібліографічного роботи. Навчання триватиме, а паралельно готуватимуться організаційно-технічні рішення, - у руслі тих, які запропонують методичні центри.

Нещодавно провідний бібліотекар відділу комплектування і обробки бібліотечного фонду ЦРБ Ольга Михлик завітала в Березотіцьку сільську бібліотеку, аби на практиці допомогти сільським бібліотекарям розпочати цей складний процес. Адже така масштабна робота може дати добрий результат лише за умови узгоджених дій.

Кiлькiсть переглядiв: 48