Завідувачка - Мироненко Оксана Миколаївна

http://iskivlib.blogspot.com/ - Блог Ісковецької сільської бібліотеки

В Ісківській бібліотеці було людно, до нас завітали з Територіального ценртру соціального захисту на чолі Сергієнко Наталіїї Володимирівни та її колег для захопливого перегляду і навчання поробок з підручного матеріалу. З великою цікавістю спостерігали і працювали наші односельці та діти школи. Чекаємо на нову зустріч...

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Ісківська сільська бібліотека також долучилась до проведення інформаційної години " Ми за здоровий спосіб життя". З учнями 9 класу ми передивились презентацію про ВІЛ/СНІДв онлайні. Ніколи не рано і ніколи не пізно знати все про цю хворобу.
26 листопада в Ісківській сільській бібліотеці відбулася виставка - перегляд " Запали пам'яті свічу" до дня голодомору. Діти нашої школи переглянули з цікавістю історію голодомору і вшанували пам'ять померлих.

14 жовтня - День захисника України та День козацтва! В Ісківській бібліотеці пройшла тематична виставка з історією козацтва та захисниками України.


ДЕНЬ НАРОДОЗНАВСТВА У МАЛЕЧІ

Для малечі дитячого садочка с. Ісківці була проведена цікава година з народознавства. Бібліотекар Ісковецької сільської бібліотеки Мироненко Оксана Миколаївна розповіла маленьким "чомучкам" про українську хату, вишиті бабусині рушнички. На кінець зустрічі дітлахи мали змогу ознайомитися з чудовими витворами рукоділля українського куточку народознавства.

Книжкові виставки

22 серпня 2015 року в Ісківській бібліотеці відвідали виставку до 24 річниці Незалежності України учні 8-9класу,де вони ознайомилися з символікою України.
Кiлькiсть переглядiв: 219