Завідувачка - Орел Галина Володимирівна

І ЗНОВУ ВИБОРИ

Вибори в місцеві органи влади відбудуться 25 жовтня - в останню неділю жовтня. Виборчий процес буде відбуватись за суттєво зміненою моделлю виборів, з новим територіально - адміністративним устроєм. Враховуючи це, завдання бібліотек, як інформаційних центрів, є донесення до користувачів якомога більше інформації про виборчий процес.

В Тишківській сільській бібліотеці для користувачів, організований куточок виборця. При оформленні куточку були використані актуальні матеріали надані Лубенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З представлених рекомендацій користувачі мають можливість дізнатися більше про нововведення до місцевих виборів 2020: як проголосувати не за місцем реєстрації? як змінити свою виборчу адресу? відповідальність за виборчі порушення, нюанси бюлетенів нового зразку.


22 квітня у Тишківській сільській бібліотеці відбулася інформаційна година на тему «Великдень. Традиції нашого краю».

Бібліотекар Галина Орел підготувала огляд періодичних видань.

Читачам запропонована література про витоки писанкарства, різні види писанок. Була організована виставка робіт майстринь-вишивальниць на Великодню тематику.


Читачі Тетяна Сизоненко та Наталія Козаренко зацікавились новими рецептами випічки Великодніх виробів.

До 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Тишківській сільській бібліотеці була проведена година пам’яті «Ударив чорний дзвін, і досить балачок». Бібліотекар Тамара Орел організувала книжкову виставку з такою ж назвою. На захід були запрошені учні 7 -10 класів, жителі села та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Микола Ірклієнко. Захід розпочався переглядом відео фільму «Чорнобиль. Як це було». Микола Ірклієнко розповів про ті дні, які йому довелося провести у зоні Чорнобиля. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять односельців – чорнобильців, які уже пішли з життя: Михайла Боценка, Василя Падалки та Василя Калайди. Бібліотекар Галина Орел та Наталія Козаренко читали вірші поетів – лубенців про Чорнобиль.

Творчий доробок літераторки

5 жовтня у приміщенні Тишківської сільської ради була проведена літературна година на тему «Раїса Плотнікова. Творчий доробок літераторки» приурочений до шістдесятиріччя з дня народження авторки. Захід був організований бібліотекарем Тишківської сільської бібліотеки для працівників Тишківської сільської ради та жителів села. На книжковій розкладці були представлені книги пані Плотнікової, такі як: «Афганський кут», «Обличчям до полум’я» та поетичні збірки ювілярки. У ході заходу відбулося обговорення роману «Афганський кут». Користувачі бібліотеки читали та декламували вірші поетеси. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

«Чарівна й провісна українська пісня»

Бібліотекар з Тишків Галина Орел бере активну участь у заходах, які організовує сільський будинок культури. Під час проведення звітного концерту творчих колективів Тишківської сільської ради вона представила землякам книжково - ілюстративну виставку «Чарівна й провісна українська пісня» та разом зі своїми читачами презентувала інсценування розділу з книги Анатолія Дімарова «На коні і під конем». У інсценуванні взяли участь Артюшенко Катя, Козаренко Валентин, Божченко Анатолій.

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня, коли православні вшановують пам'ять святих мученець Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Цього дня в центральній районній бібліотеці та сільських бібліотеках-філіях: Березотіцькій, Вищебулатецькій, Войнихівській, Мацківській, Нижчебулатецькій, Новооріхівській, Олександрівській, Оріхівській, Остапівській, Тишківській, Шеківській, В’язівській, Михнівській та Губській з нагоди цього свята пройшли цікаві заходи.

«Бібліотека – дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак» - під такою назвою в Левкоромоданівській сільській бібліотеці пройшла інформаційна година.

Учні Михнівської середньої школи багато цікавого дізналися із розповіді бібліотекаря Марченко Лідії про походження бібліотеки міста Нівенію, про древній «Храм-музей» - Олександрійську бібліотеку.

Цікаво пройшло свято книги у Войнихівській, Тишківській, Березотіцькій та Вищебулатецькій сільських бібліотеках.

Користувачі активно приймали участь у вікторинах «Книги-бібліотека-читач».

Для своїх користувачів в Олексанрівській сільській бібліотеці бібліотекар організувала перегляд літератури «Мандруючи світом книги».

В Тишківській сільській бібліотеці була проведена літературна година

В Тишківській сільській бібліотеці була проведена літературна година, присвячена 80-річчю з дня народження поета, письменника та журналіста нашого земляка Василя Симоненка. Діти та дорослі з непідробною цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Галини Володимирівни Орел про невідомі сторінки життя поета, спогади друзів та сучасників. Особливо вразила присутніх розповідь про останні години життя Симоненка – Шевченка ХХ століття, провидця народу.

Під час літературної години лунали відомі вірші поета зі збірок «Тиша і грім», «Вино з троянд», «Земне тяжіння», «Лебеді материнства», казки – «Цар Плаксій і Лоскотон», «Подорож в країну Навпаки». Літературна година викликала велику зацікавленість користувачів, кожен з присутніх дізнався щось нове та цікаве про свого видатного земляка та вшанував його пам’ять Василя Андрійовича Симоненка.

«Дзвенять Кобзареві струни»

Бібліотекар Тишківської бібліотеки Галина Володимирівна Орел взяла участь у святковому заході, який пройшов у сільському будинку культури . Разом із творчим колективом «Діброва» вона виконала українські народні пісні та провела бесіду біля книжкової виставки «Дзвенять Кобзареві струни».

/Files/images/foto4/2014-03-08 14.48.30.jpg/Files/images/foto4/2014-03-08 14.50.21.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 384