Завідувачка - Покидько Ярослава Василівна

http://zdanivskalib.blogspot.com/ - Блог Жданівської сільської бібліотеки

Літературна година, присвячена 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим і неповторним.

З метою популяризації творчої спадщини генія світового значення 10 березня в Жданівській сільській бібліотеці (бібліотекар 2 категорії Ярослава Покидько) відбулась літературна година «Слава Шевченкова – Слава України», присвячена 203 – річниці з дня народження Тараса Шевченка. Учасники заходу з цікавістю слухали про нелегку долю Шевченка, його любов до рідного краю, а також познайомилися з його мистецькою спадщиною. Юні користувачі книгозбірні декламували для присутніх свої улюблені вірші Великого Кобзаря.

Свою Україну любіть!

Любіть її… во врем’я люте,

В останню, тяжкую мінуту

За неї господа моліть…

Ці рядки вірша, прості і щирі, актуальні до сьогодні. Вони стали справжнім Заповітом для нашого народу. Бо Шевченко – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі.

Подаруй другові Валентинку.

В день Святого Валентина в Жданівській сільській бібліотеці пройшло засідання клубу за інтересом на тему:”Валентинка-своїми руками’’.

Діти з задоволенням виготовили власноруч “Валентинки’’ та подарували їх своїм друзям, товаришам і рідним в знак поваги,ввічливості та любові до тих, хто їх оточує, опікає і любить.

Свято бібліотек у Жданах.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у Жданівській сільській бібліотеці пройшла літературна година «Країна казкова – країна книжкова». Хлопчики та дівчатка, учні 1-2 класів разом із вчителькою Вітою Олександрівною Ткаченко стали активними учасниками справжнього святкового дійства, яке провела для них бібліотекар Ярослава Покидько. Вона розповіла дітлахам про значення книги в житті людини та наголосила, що дружба з гарною книжкою – запорука високих оцінок. Діти із захопленням розповідали про своїх улюблених казкових героїв та подорожували сторінками улюблених книг. Із цікавістю малеча переглянула книжкову виставку «Казки читали - в дивний світ мандрували».

Шашковий турнір до Дня Незалежності України пройшов у Жданівській сільській бібліотеці.

В турнірі взяли участь учні 6-9 класів Жданівської загальноосвітньої школи. Разом з бібліотекарем Ярославою Покидько турнір підготував вчитель фізичного виховання Віталій Мизенко. Бібліотекар відкрила змагання, розповіла про велике свято українського народу та познайомила із книжковою виставкою «Незалежна єдина Україна». У безкомпромісній боротьбі звання переможця турніру виборов учень 8 класу Олександр Нагорний.


«Книга відкриває світ»

20 травня в Жданівську сільську бібліотеку завітали учні 1 класу з учителем Наталією Іванівною Меліховою. Цікаву та пізнавальну екскурсію для першокласників провела бібліотекар Ярослава Покидько. Вона розповіла про значення книги в житті людини.

В ході подорожі по відділах бібліотеки, діти брали активну участь в іграх та вікторинах. Із задоволенням всі присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Казковий ярмарок». На завершення екскурсії всі бажаючі стали користувачами бібліотеки.

І гіркота пече полинна

Під такою назвою в Жданівській сільській бібліотеці пройшов урок пам’яті присвячений 30-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.

Бібліотекар Ярослава Покидько розповіла про страшні події квітня 1986 року, та наслідки цієї біди.

Микола Іванович Лисенко – учасник аварії поділився про ті дня, коли потрапив до Чорнобильської зони, про своїх товаришів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять сучасників – ліквідаторів, які пішли у вічність.

«Майбутнє очима дітей»

Чудовий захід до Дня захисту дітей пройшов у Жданівській сільській бібліотеці. Учні 1- 4 класів прийшли до бібліотеки не з пустими руками, а принесли подарунки: власні малюнки та поробки на тему «Майбутнє очима дітей». Свій завтрашній день діти бачать щасливим та веселим, мирним та гарним, тому на дитячих малюнках було зображено сонце, квіти та домашні улюбленці. Про право дітей на щасливе життя, яке гарантується державою, розповіла працівник територіального центру соціального обслуговування населення Бондаренко Наталя Іванівна. А запросила дітей на свято та пригостила солодощами бібліотекар Ярослава Покидько.

Кiлькiсть переглядiв: 143