Завідувачка - Хрипун Лідія Іванівна

За рахунок коштів сільської ради Бієвецька сільська бібліотека поповнилася новими надходженнями. Серед них багато яскравих книг для малечі. В день захисту дітей Бієвецька сільська бібліотека запросила до себе на гостину дітей із дитячого садка «Колосок». Для них було проведено бібліотечний урок «Знайомство з книгою». Бібліотекар Лідія Хрипун ознайомила дітей з бібліотекою, провела цікаву розповідь про книги, бережне ставлення до них. В ході розповіді були проведені вікторини «З якої казки?» та «Вчимо фрукти». А також була представлена виставка малюнків «Світ очима дітей», на якій були виставлені роботи дітей села Вікторії Брусілової, Сніжани Васільєвої, Анжели Чуб, Арсена Робоша та Васі Балеги.

*****************************************************************

У ці прекрасні травневі дні, коли мати – природа починає нове коло життя, душа людини тягнеться до поезії. Саме в Біївцях лебеді материнства зронили зернятко, яке згодом розрослось у великий кущ поезії. Бієвецька щедра земля подарувала світу витязя молодої української поезії Василя Андрійовича Симоненка. «Поезія не згасне у віках ..» - під такою назвою пройшла літературна година у Бієвецькій сільській бібліотеці присвячена творчості земляка – поета. Присутнім була представлена книжкова виставка „Наш земляк – поет Василь Симоненко.”

Зустріч закінчилась у музеї – садибі, де бібліотекар Лідія Хрипун провела екскурсійну розповідь про життєвий і творчий шлях Василя Андрійовича. Діти місцевої школи читали його вірші.

На заході були присутні односельці поета та гості з Києва.

«У світі усе починається з мами ..»

Під такою назвою відбулося святкування з нагоди Дня Матері на території Бієвецької сільської ради. Працівники культури та голова клубу «Надвечір`я» Олександа Іванівна Бойко організували концертну програму для багатодітних матерів та жителів села. Активну участь у виступі брали працівники культури. Затамувавши подих, зі слізьми на очах, слухали присутні вірші І. Жук «Невдячні діти» , «Свекруха» які продекламували бібліотекар Бієвецької сільської бібліотеки Лідія Хрипун та завідувач музею Василя Симоненка Валентина Брусілова. Задушевні пісні про матір виконував гурт «Вербиченька».

Також днями у Бієвецькій сільській бібліотеці була представлена літературна композиція «Ми матір називаємо святою...»

“Гіркий полин Чорнобиля“

Під такою назвою бібліотекар Бієвецької сільської бібліотеки Лідія Хрипун організувала і провела вечір вшанування ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. На зустріч були запрошені ліквідатори аварії, вдови, переселенці з зони відчуження.

В вечорі вшанування брали участь учні місцевої школи та працівники культури, учасники гурту “Вербиченька“, які читали вірші про страшну трагедію та виконували пісні.

Своїми спогадами з присутніми поділився голова первинного осередку “Союз Чорнобиль“ Канівець Віктор Іванович. На завершення свого виступу він вручив ліквідаторам знак народної пошани “За громадянський подвиг“, та живі квіти.

З теплими словами вдячності та найкращими побажаннями виступила голова Бієвецької сільської ради Остапенко Ніна Андріївна.

Присутні мали можливість переглянути книжкову виставку “Чорнобиль - чорний біль душі “.

Під час зустрічі була запалена поминальна свіча – свіча надії, біля якої стояли образ Божої

Матері , та символічний хліб з калиною на вишитому рушнику.

Ведучою вечора була бібліотекар Хрипун Лідія Іванівна.

Кiлькiсть переглядiв: 126