Завідувачка - Цебро Олександра Григорівна

Дегустація літературних новинок в Губській сільській бібліотеці.

Завдяки підтримці Тарандинцівської сільської ради книжкові фонди Губської книгозбірні поповнилися новими цікавими книгами. З цієї нагоди бібліотекар Олександра Цебро запросила користувачів на дегустацію літературних новинок «Знайомтесь: новинки літератури».

Господиня книгозбірні познайомила відвідувачів з книжковою виставкою «Книго моя! Мудрість твоя збагачує наші серця» та провела огляд книжкових новинок.

Незагоєна рана – Афганістан

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Губській сільській бібліотеці відбулася зустріч з воїнами - інтернаціоналістами, земляками, що воювали на території інших держав.

Із щирими словами вдячності до земляків звернувся сільський голова Анатолій Тітенко. Він розповів про підтримку та допомогу сільської ради колишнім воїнам та їхнім сім’ям. Микола Павленко, Олексій Ковтюк, Михайло Канівець, Юрій Сидоренко, Анатолій Пасічний поділилися фронтовими спогадами. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.


Бібліотекарі Губської сільської бібліотеки Олександра Цебро та Тарандинцівської сільської бібліотеки Любов Таркані підготували та провели бесіду біля книжкової виставки «В моїй душі болить Афганістан».

БІЙ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ

29 січня… Крути… Є така дата в багатовіковій історії українського народу. Дата полита кров”ю. Саме 29 січня 1918 року на залізничній станції поблизу селища Крути ішов бій, що на довгі роки став символом патріотизму у боротьбі за незалежну Україну. Що ж власне сталося під Крутами? Хто були ті юні сміливці? Чого вони прагнули і чи вірили в свої сили? Про це йшлося в історичному спогаді «Бій за волю України», який пройшов в Губській сільській бібліотеці. Бібліотекар Олександра Цебро познайомила присутніх з історією бою, дізналися про подвиг українських юнаків. Перегортаючи сторінки нашої історії дивуємося героїзму героїв і низько схиляємо голови в скорботі і задумі.

УКРАЇНИ ОБПАЛЕНИЙ ЦВІТ.

Під такою назвою 29 січня в Губській сільській бібліотеці пройшла інформаційна година про трагічні події, що відбулися 99 років тому під Крутами.

Бібліотекар Олександра Цебро презентувала книжкову виставку «Під Крутами пішли в безсмертя», та розповіла про юних студентів, які в січні 1918 року біля невеличкої станції Крути у нерівному бою віддали своє життя, молодість за честь України. Вони завжди житимуть у пам’яті наступних поколінь.

Усний журнал для малечі пройшов у Губській сільській біблоітеці

Усний журнал «Ти дитина – ти людина» пройшов у Губській сільській бібліотеці. Дітей, які відпочивають у пришкільному таборі Тарандинцівської загальноосвітньої школи запросили бібліотекарі Олександра Цебро та Любов Таркані. Вони познайомили малечу із сторінками журналу, які розповіли про права дітей,подорожували у казки, де порушувались права дитини. Бібліотекар Олександра Цебро разом із онучкою Кароліною презентували театралізований виступ, який обговорили хлопчики та дівчатка. На закінчення діти взяли участь у вікторині «Як ми знаєм свої права?». Відповідати на запитання учасникам допомагали вчителі Ольга Миколаївна Оніщенко та Світлана Василівна Савостяненко. Працівники Тарандинцівської сільської ради потурбувалися про солодкий стіл для дітлахів.

Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…

Під такою назвою в Губській сільській бібліотеці пройшла година-спогад присвячена 30-й річниці Чорнобильської катастрофи. На заході були присутні Г.К. Йовенко, переселенка з чорнобильської зони, яка поділилась спогадами тридцятирічної давнини та вдова ліквідатора аварії на ЧАЕС М.Г. Резнікова

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять чорнобильців – ліквідаторів, що загинули борючись з «мирним» атомом. Також вони мали змогу познайомитись з книжковою виставкою «Чорнобильська трагедія – біль України».

«Співець полум’яної юності»

15 червня в Губській сільській бібліотеці проведено літературну годину «Співець полум’яної юності» - На заході були присутні учні та вчителі школи.

Бібліотекар Цебро Олександра Миколаївна розповіла про життєвий та творчий шлях П. Артеменка.

Учителі Йовенко Світлана Василівна та Робуш Світлана Михайлівна провели літературну вікторину.

Кiлькiсть переглядiв: 137