Завідувачка - Карпець Наталія Григорівна

Великий Поет, який піднявся над малим часом.

Врізаючись гранітним профілем

Він йшов на повний зріст

Вразливий і беззахисний

Під градом націлених

Очей об’єктивів і магнітофонів.

6 січня цього року Василю Стусу виповнилося б 80 років. Годину вшанування творчої і подвижницької діяльності великого українського поета і патріота Василя Стуса для своїх наймолодших читачів організувала Наталія Карпець, бібліотекар Клепачівської сільської бібліотеки-філії.

Діти ( дехто вперше) з вуст бібліотекаря почули, що Василь Стус – легендарна постать, якій вдалося реалізувати свій талант за обставин, де інші “гаснуть”, посилаючись на умови.

Великий Поет, який піднявся над малим часом. Це була людина найбільших чеснот, життєвим кредом, якої було “Караюсь, мучусь, але не каюсь”, Людина, яка остерігалась тихо говорити Правду. Він вище за інших підніс свою нескореність владі, що полювала на таланти.

Справжній поет - це бунт душі. Таланти – наші духовні атланти.

А ще школярі з зацікавленістю слухали розповідь бібліотекаря про те, що життєвий шлях Василя Стуса пройшов і через місто Лубни. Він служив тут у військовій частині.

Після Сковороди й Шевченка, після Симоненка й Довженка, після Драй–Хмари і Вишні, після тисячі патріотів – потоптаних, понівечених, знищених тоталітарною системою, Стус не зміг жити інакше – одверто став на прю з нею. Свідомо, беззастережно, з відкритим забралом. Поряд із ним було багато сподвижників, але не кожен із них пройшов свій трудний шлях від початку й до кінця так, як зробив це Стус.

Наприкінці заходу для тих, хто вперше відвідав бібліотеку Наталія Григорівна влаштувала екскурсію бібліотекою.

Свято сміху

1 квітня – свято сміху!

1 квітня - це день веселощів!

1 квітня на вас чекають жарти, сміх!

1 квітня – свято для всіх.

«Український народ дуже любить гумор. Сміх додає позитивних емоцій та здоров’я. З гумором треба дружити. Смійтеся на здоров’я!» - Такими словами розпочала виступ бібліотекар Клепачівської сільської бібліотеки Наталія Карпець.

Під час проведення заходу відвідувачі ознайомилися із письменниками – сатириками та розширили знання про творчість класиків спадщини гумору і сатири. Серед молоді проведено конкурс на краще читання гумористичного твору.

Всі присутні переконалися в тому, що роль сміху дуже важлива і усмішка – це усмішка сили, здоров’я і позитиву.

«ХАЙ ДУХ ШЕВЧЕНКА ОБ’ЄДНУЄ НАС»

Під такою назвою в Клепачівській сільській бібліотеці пройшла літературна година, приурочена 202 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. На захід завітали користувачі бібліотеки різних категорій.
Бібліотека Наталія Карпець розкрила велич і безсмертя українського поета, розповіла про життєвий шлях Великого Кобзаря, про його творчість не тільки як поета, але і як художника.

Серце прихилить: вимолить долю

6 березня, напередодні свята 8 березня, в Клепачівській сільській бібліотеці пройшло літературно-мистецьке свято «Серце прихилить: вимолить долю».
Ведуча заходу, бібліотекар Наталія Карпець, розповіла історію виникнення жіночого свята та презентувала книжкову виставку «А жінка в світ приходить для любові». Привітання зі святом від чоловічої статі прозвучало в особі голови Калайдинцівської сільської ради Василя Олексійовича Гави.
В цей святковий день приємні емоції дарували жінкам і музичні номери – пісні про весну та кохання лунали у виконанні Риженка Юрія та Яценка Андрія, ансамблю «Берегиня» та колективу «Калина». Гарні слова-побажання прозвучали і від начальника відділу культури і туризму Лубенської РДА Людмили Василівни Пазенко. Також Людмила Василівна привітала колектив «Калина» з присвоєнням йому звання «Народного». А представники фірми «Кернел», яка виступила спонсором свята, вручили працівникам закладів культури в якості подарунка ноутбук для проведення святкових заходів в с. Клепачі.

Літературно – мистецький вечір «Весь вечір – тільки про любов» відбувся до Дня закоханих в с. Клепачі.

Активна молодь села - Сергій Семенюта, Тетяна Семенюта, Катерина Мисник, Вікторія Михель разом із працівниками сільського клубу та бібліотеки Людмилею Мошею і Наталією Карпець організували чудову конкурсно-розважальну програму і весь вечір – тільки про любов.

Всі присутні мали чудову нагоду мандрувати країною кохання, поблукати великого щастя. Свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення переповнювало учасників заходу.

Дійство проходило в дуже теплій атмосфері, перепліталося активними конкурсами і вдалося на славу.

Кiлькiсть переглядiв: 43