Завідувачка - Ставицька Світлана Миколаївна

В останні дні літа…

Напередодні навчального року учасники клубу за інтересами «Пізнайки» Н. Булатецької сільської бібліотеки на чолі з бібліотекарем Світланою Ставицькою вирішили змайструвати органайзер для шкільного приладдя.

Використали багато різного матеріалу та й органайзери вийшли дуже різноманітними і гарними. Найоб’ємніший органайзер змайструвала Тоня Письменна.

Діти залишилися дуже задоволені.

Руками створена краса

Нещодавно в приміщені Н. Булатецької сільської бібліотеки – філії відбулася година майстерності «Руками створена краса».

На заході були присутні діти молодшого шкільного віку. Бібліотекар Світлана Ставицька ознайомила користувачів з виставкою, яка була облаштована в приміщені бібліотеки, кожний розділ якої висвітлював окремий вид народної творчості.

З великою цікавістю діти взяли участь в майстер-класі з квілінгу. Кожен з них виготовив серветку з улюбленим візерунком.

Година майстерності пройшла змістовно та цікаво.

Зустріч з поетом, який пише серцем.

Туман розвіється вітрами,

Негоду сонечко зігріє,

Шляхи лишились під ногами,

А в серці жевріє надія…

Микола Макаренко

В Нижчебулатецькій сільській бібліотеці пройшла зустріч з поетом Миколою Макаренком, який презентував землякам свою першу збірку «Шляхи життя». Бібліотекар Світлана Ставицька запросила на гостину і дорослих , і юних користувачів . Ведучі заходу Олександра Корніяченко та Аня Рожкова розповіли про Миколу Олексійовича, який жив та працював у різних містах і все життя писав. Його щирі вірші, присвячені рідному краю, історії, подіям на Сході уважно слухали читачі сільської бібліотеки. З першою збіркою поета привітав голова літературного об’єднання імені Олеся Донченка Олександр Міщенко, він вручив Миколі Олексійовичу подяку за активну участь у житті літературного осередку. Завідувачка організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова побажала Миколі Олексійовичу наснаги та вдячних читачів.

У світі «КАЗКИ»

4 травня для дітей молодшого шкільного віку у приміщенні Н. Булатецької сільської бібліотеки відбулася вікторина. Захід пройшов змістовно і весело. Діти ознайомилися з книжковою виставкою, активно відповідали на запитання вікторини, розгадували загадки, розфарбовували картинки з казок та розповідали уривки з улюблених казок.

«Живий ключ – мертвої зони»

Під такою назвою в приміщенні Н. Булатецької сільської бібліотеки 30 квітня відбулася година пам’яті, присвячена 30 – річчю Чорнобильської трагедії. Присутні вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків катастрофи, поговорили про Чорнобиль через 30 років після. Особливо цікаво ознайомитися з подіями в Чорнобилі було дітям.

Виступили з промовою Євдокія Федоренко, свідок тих подій та Лілія Гринько, активний користувач бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 91