Завідувачка - Мазнюк Олена Іванівна

Мужність і біль Чорнобиля.

День Чорнобильської трагедії - це чорний день в історії нашої Батьківщини. Він і зараз продовжує хвилювати людей, адже ця катастрофа нездоланна. В Окіпській сільській бібліотеці пройшла година - спомин «Чорнобиль - живий плач мертвої зони».

Бібліотекар Олена Мазнюк провела бесіду біля книжкової виставки «Терновий вінець мертвої зони».

Учасники ліквідації на ЧАЄС Олександр Петрович Дицюра, Іван Миколайович Корнієнко, Олександр Якович Савенко та Іван Петрович Мазнюк поділилися спогадами про квітневий день 1986 року. Тривогою та болем наповнені їх серця, тривогою за майбутнє життя, болем за нашу рідну землю. Вони наголосили на тому, що молоде покоління не має права забувати цю страшну трагедію.

КРАЇНА ДИТЯЧА, КРАЇНА КАЗКОВА

На подвір’ї Окіпського дитячого садочку «МАЛЯТКО» зібралася сільська дітвора на свято казки «Країна дитяча, країна казкова» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Веселим експресом вирушили діти до країни казок. Діти зупинялися на «Спортивній», «Театральній», «Музичній» «Танцювальній» зупинках, де весело і змістовно проводили час. Грали в ігри, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «Сторінками улюблених казок».

Місцеві фермери: Анатолій Бовкун, Людмила Чухно, Микола Мазнюк та Віктор Швець привітали дітей зі святом та вручили солодощі. Ми сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії і нової цікавої інформації про книги, які можна прочитати завітавши до Окіпської сільської бібліотеки - наголосила Олена Мазнюк сільський бібліотекар.

В Окіпській сільській бібліотеці пройшла година спілкування «Чорна спадщина Чорнобиля». Бібліотекар Олена Мазнюк запросила на зустріч з жителями громади ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - Олексія Децюру, Івана Корнієнка, Івана Мазнюка, Олександра Саленка. Учасники ліквідації поділилися спогадами про страшні події 1986 року, свідками яких вони стали та запам’ятали на все життя. Олена Іванівна запросила присутніх познайомитися з книжковою виставкою «Той квітень не забудеться ніколи».

День писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу це його рідна мова, яка пов’язує людину з її народом, з кожним поколіннями, з їхніми духовними надбаннями.

9 Листопада в Україні відзначається день української писемності та мови. У Центральній Районній бібліотеці ім. В. Малика, та сільських бібліотеках, а саме: Михнівській, Березотіцькій, Остапівській, Олександрівській, Окіпській, Левкоромоданівській та Литвяківській з нагоди цього свята проведено ряд заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 89