Завідувачка - Остапенко Любов Олексіївна

«Україна- серцю милий край»

Під такою назвою в Шершнівському сільському Будинку культури відбулося свято з нагоди дня села та дня Незалежності України. Бібліотекар Любов Остапенко представила книжкову виставку «У синім кольорі була ознака миру, а в жовтому народ плекав велику віру», та розповіла історію нашої Незалежної держави. Сільський голова Ігор Іванович Яременко привітав усіх зі святом. В виконанні Катерини Яременко та Руслани Конько прозвучали українські пісні. Всім присутнім підняли настрій гуморески Марини Мірошнеченко та Альони Горб. На закінчення всі присутні мали змогу поласувати смачними пиріжками та картоплею.

«Хай завжди буде сонце»

Під такою назвою в Шершнівській сільській бібліотеці пройшло свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Бібліотекар Любов Остапенко організувала перегляд літератури «Дітям щасливе дитинство», провела багато вікторин, конкурсів. Всі діти приймали активну участь. У виконанні Ради та Галі Лозенко прозвучали пісні «Детство», «Хай завжди буде сонце». Зі святом привітав всіх дітей голова сільської ради Яременко Ігор Іванович та вручив солодощі.

Вони у бронзі й камені звелись,

Летять роки і хмари понад ними

Все менше тих, хто бачив їх колись,

Все менше тих, хто бачив їх живими.

Подвигом уславлені серця

Під такою назвою в Шершнівській сільській бібліотеці пройшла година пам’яті присвячена 71-й річниці з дня Перемоги над нацизмом. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

Сільський голова Ігор Яременко привітали всіх з святом та вручили цінні подарунки ветеранам війни та учаснику АТО Генадію Михайловичу Черевко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих.

Бібліотекар Любов Остапенко підготувала книжкову виставку «Шляхами подвигу і слави»

Бібліотекар Шершнівської сільської бібліотеки Любов Остапенко провела у сільській школі урок мужності «Розгойдані дзвони Чорнобиля». Разом із ліквідатором аварії на Чорнобильській атомній станції Григорієм Дмитровичем Оніщенком вона розповіла дітям про страшну трагедію ХХ століття. Григорій Дмитрович поділився своїми думками про причини катастрофи, наслідки якої і через тридцять років відчуває планета. Бібліотекар презентувала дітям книги присвячені чорнобильській трагедії та прочитала вірші присвячені подіям пам’ять про які завжди буде жити в наших серцях.

Казка в гості завітала

Існує книг багато на землі

Вони цікаві, мудрі, гарні

Та кожний з нас, дорослий чи малий,

Всяк казочку читати полюбляє.

Свята казки в календарі немає, але воно є в серці й душі тих дітей, які люблять казку.

Народні казки вчили і вчать любити людей, природу, рідну землю, поважати старших, бути працьовитими.

На свято казки в Шершнівську сільську бібліотеку завітали найменші користувачі. Бібліотекар Любов Остапенко ознайомила всіх присутніх з дитячими книгами, які є в бібліотеці, та почитала казки: «Лисичка та Журавель» і «Котик і півник». Діти з захопленням ділилися враженнями про своїх улюблених казкових героїв, приймали активну участь у вікторині «З якої казки?».

Кiлькiсть переглядiв: 129