Завідувачка - Гончар Валентина Володимирівна

Про все цікаве на планеті читай в журналі та в газеті

З метою популяризації періодичних видань бібліотекар Остапівської сільської бібліотеки Валентина Легуша зібрала читачів біля виставки-огляду «Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті». Користувачі ознайомилися з новими яскравими та цікавими журналами, що надійшли у фонд, та висловили власні побажання щодо газет, які б вони хотіли бачити в бібліотеці.

«Геній Шевченко»

9 березня в Остапівській сільській бібліотеці відбулася цікава година, приурочена до дня народження Т. Г. Шевченка: «Стежками творчості генія». Читачів було ознайомлено з біографією поета, та з творчістю великого Кобзаря.

День писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу це його рідна мова, яка пов’язує людину з її народом, з кожним поколіннями, з їхніми духовними надбаннями.

9 Листопада в Україні відзначається день української писемності та мови. У Центральній Районній бібліотеці ім. В. Малика, та сільських бібліотеках, а саме: Михнівській, Березотіцькій, Остапівській, Олександрівській, Окіпській, Левкоромоданівській та Литвяківській з нагоди цього свята проведено ряд заходів.

«Не виплакані війни»

5 листопада в Оспапівській сільській бібліотеці проведено годину пам’яті - «Не виплакані війни».

У заході взяли участь читачі бібліотеки. Із вступним словом виступила бібліотекар, яка ознайомила присутніх із трагічними сторінками нашої держави. Присутні поділились спогадами, які переказували їхні батьки та дідусі. На завершення, учасники заходу ознайомились з матеріалами книжково-документальної виставки - «Тут пам'ять у вічністю говорить».

Кiлькiсть переглядiв: 23