Завідувачка - Омельченко Катерина Іванівна

http://piskivskalib.blogspot.com/ - Блог Пісківської сільської бібліотеки

В мертвій зоні поля не оброблені…

26 квітня у Пісківській сільській бібліотеці відбувся захід, приурочений 32 – й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

В цьому заході брали участь учні Пісківської ЗОШ І – ІІ ст. учителі, мешканці села.

Бібліотекар Катерина розповідала про ту страшну і трагічну аварію на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, про героїв-пожежників, які одні з перших кинулися у те страшне пекло – смерті, щоб врятувати людство. Згадали поіменно всих мешканців села, які відчайдушно боролися з ядерною небезпекою. Преглянули відеофільм про ті страшні часи.

Іра Кожушко, Сніжана Омельченко, Карина Данилко, Владислава Плішенко, Віолета Карась декламували вірші про їхній подвиг.

Під кінець заходу вшанували хвилиною мовчання тих ліквідаторів які вже відійшли у вічність.

Урок патріотичного виховання

До неба здіймаються руки вогню.

І кулі – неначе розлючені оси.

… Вкраїно моя, я тобі ще болю?

Бо ти мені снишся, голубко, і досі.

Такими віршованими рядками розпочався 21 лютого урок патріотичного виховання в Пісківській сільській бібліотеці (бібліотекар Катерина Омельченко). Старшокласники переглянули відеофільми про події на майдані Незалежності і трагічного захисту АД – 242. Протягом заходу лунали журливі пісні.

Учениці 9 класу Владислава Плішенко та Ірина Кожушко декламували вірші про героїв, їхню мужність.

Ми навчилися гордитися героями й оплакувати загиблих, відчувати чужий біль і згуртовуватися в біді. Це гірка наука, але вона зробила нас сильнішими. Вона виховала в нас почуття любові до своєї Батьківщини, сформувала рішучість і гордість національної гідності і мужності на прикладах нинішніх захисників Вітчизни, виховала повагу до “Небесної Сотні” і воїнів АТО.

Наприкінці заходу учні вшанували пам’ять про героїв хвилиною мовчання і запаленням свічок.

Не плач же, мамо, тато наш Герой.

Він зникне десь, отут, за поворотом.

І не загарбає його лихий конвой.

Для нас завжди він біде патріотом.

Аншлаг у сільській бібліотеці.

До Пісківської сільської бібліотеки надійшли нові книги. Із радістю зустріли їх хлопчики та дівчатка постійні відвідувачі книгозбірні. Яскраві та цікаві казки, книги сучасних українських авторів, енциклопедії не залишили байдужими жодного маленького відвідувача. Щира вдячність депутатам Войнихівської сільської ради, які виділили кошти на придбання нової літератури для сільської книгозбірні.

До бібліотеки по цікаві книжки.

Пісківську сільську бібліотеку щотижня відвідують вихованці дитячого садочка «Лісова казка» На них у бібліотеці завжди чекають привітна бібліотекарка Катерина Іванівна та яскраві дитячі книжечки та журнали.

В Пісківській сільській бібліотеці до 30-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС бібліотекарем Катериною Омельченко був проведений урок-реквієм "Німая печаль на вустах України"

У журливі листопадові дні, коли вся Україна вшановує пам’ять жертв голодомору 1932 – 33 років, у Пісківській сільській бібліотеці була організована книжкова виставка «Голодомор – страшні жнива скорботи». Бібліотекар Катерина Омельченко презентувала користувачам різного віку книжкові та газетно - журнальні матеріали присвячені трагічним подіям, які відбувалися на українській землі 82 роки тому.

Свято дитячої книги у Пісках

Хто не любить книг? Хто не хоче більше знати? У нас таких немає! Тому маленькі учні Пісківської школи поспішили на свято любителів книги. Бібліотекар Катерина Іванівна Омельченко підготувала для них багато сюрпризів: вікторина «Загадкова», знайомство з новими дитячими книжками, подорож у країну Чарівного Слова. Вона познайомила дітей із новими дитячими книгами та гостинно запросила юних друзів книги до читальної зали, де на них чекають дитячі газети та журнали, цікаві та яскраві видання різноманітної тематики.

Шануй книжку – це твій друг і помічник

28 вересня у Пісківській сільській бібліотеці (яка знаходиться в приміщенні загальноосвітньої школи) відбувся захід, присвячений Всеукраїнському святу - Дню бібліотек. Омельченко Катерина Іванівна змістовно та цікаво розповіла учням про історію створення книг, про будівництво перших бібліотек в Україні та про їх засновників, про те, яку важливу роль в житті людини відіграє книга.

Бібліотекар намагалася донести учням важливі істини: до книг необхідно ставитися шанобливо та з повагою, завжди пам'ятати, що книга – це «найбільше чудо з усіх чудес», розуміти, що книга є джерелом знань. Катерина Іванівна назвала самих активних читачів, які цікавляться художньою і науковою літературою. Вона порадила дітям частіше відвідувати бібліотеку, знайомлячись із книжковими новинками та періодичною пресою.

Катерина Іванівна є прикладом фахівця своєї справи, яка не тільки виховує шанобливе ставлення до людей, які створюють і друкують художні і навчальні книги, а й уміє порадити , яку літературу необхідно прочитати.

Кiлькiсть переглядiв: 118