Завідувачка - Малина Марія Іванівна

Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин.

Як тяжко, як тужно моєму народу болить!

Б.Олійник

«Чорнобиль – зона біди»

Під такою назвою урок пам’яті пройшов в Шеківській сільській бібліотеці – філії (бібліотекар Раїса Шевченко ) .

На захід була запрошена депутат Шеківської сільської ради Наталія Меліхова.

Присутні згадали тих, хто в перші хвилини лихої біди став на двобій з невидимим ворогом, назвали поіменно своїх земляків – чорнобильців, вшанували хвилиною мовчання тих, хто пішов вже з життя за межу вічності, ознайомилися з літературою про Чорнобильські події 1986 року на книжковій виставці «Дзвони Чорнобиля»; послухали вірші у виконанні читачів.

Після виступів Наталії Меліхової і Раїса Шевченко присутні на заході прийшли до думки, що в серці треба мати милосердя, щоб приходити на допомогу тим, хто її потребує. А також бути патріотом, щоб у потрібну хвилину стати на захист Батьківщини, прийняти правильне рішення, насамперед, думати про тих, хто нас оточує, а не про себе; бути чесними і сміливими, бути людьми, гідними свого народу і не зганьбити його; любити і берегти рідну землю.

«Довкілля наш дім»

В ці квітневі дні в Україні відзначають день довкілля, всесвітній день зелені та день Чорнобильської трагедії.

Останнім часом ми все частіше згадуємо про проблеми, пов’язані з екологією і безпекою нашого життя на планеті. Людство почало усвідомлювати величезну кількість негараздів, які впливають на навколишнє середовище.

7 квітня в Шеківській сільській бібліотеці пройшла екологічна година «Довкілля наш дім». Бібліотекар Раїса Шевченко розповіла присутнім про сучасний стан нашого довкілля, як згубно впливає на здоров’я жителів нашої планети необачне ставлення до природи – матінки та всього оточуючого. Всі присутні діти приймали активну участь у проведені екологічної вікторини «Люби і знай свій рідний край».

На закінчення заходу бібліотекар закликала берегти нашу Землю, бо ми живемо на ній, ми «діти лісів». Краса лісів, чистота води залежить від кожного з нас. Любіть нашу землю!

Кiлькiсть переглядiв: 62