Завідувачка - Машовець Світлана Миколаївна

Нові книги для малечі

Дуже полюбляє книги малеча з дитячого садочку «Світанок», що у Вільшанці, а знайомить їх з ними бібліотекар сільської бібліотеки С. Машовець

«Гріє душу село»

Під такою назвою відбулося святкування дня села у Вільшанці.

Бібліотекар С. Машовець підготувала виставку робіт сільських умільців.

Вечір – вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Вечір – вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС , які проживають на території Мгарської сільської ради пройшов у Вільшанському будинку культури. Відкрила його сільський голова Марія Шевченко, яка подякувала чоловіків за мужність та відвагу, яку вони проявили в страшні часи чорної біди, яка прийшла в Україну 28 років тому. Звернувся до присутніх і голова первинної організації «Союз Чорнобиль Україна» Григорій Сабадаш. Ведуча заходу бібліотекар Вільшанської сільської бібліотеки Світлана Машовець подарувала гостям заходу багато теплих, чудових слів та запросила до перегляду книжкової виставки «Чорнобиль – біль наш довічний». Для запрошених ліквідаторів та їхніх односельців лунали вірші у виконанні директора Вільшанського СБК Сергія Токаря, жительки села Вільшанка Надії Швецової, учениць школи Жені Сіманової, Карини Качесової. Чудові номери художньої самодіяльності підготували мгаряни - директор сільського будинку культури Яна Киричок та молоді таланти Влада Мазур, Віта Різуненко,, Женя Гайдовська, Олена Салова, Марина Ґава. На вечорі пролунала пісня у виконанні художнього керівника Руслана Голованя.

День писемності та мови

До Дня української писемності та мови у Вільшанській загальноосвітній школі відбувся захід, який організувала вчитель української мови та літератури Ганага Наталія Миколаївна. Вона ознайомила дітей із легендарною постаттю літописця Нестора, нагадала, що саме цього дня розпочинається конкурс знавців рідної мови.

Учні 9 та 6 класу зачитали доповіді «Від минулого до сьогодення».

А «родзинкою» заходу стала зустріч із поетесою, нашою землячкою, бібліотекарем Мгарської сільської бібліотеки Наталею Шаблею. Із біографією та творчістю Наталі Григорівни, її нещодавно виданою збіркою віршів, учнів та вчителів познайомила бібліотекар Вільшанської сільської бібліотеки Світлана Машовець.

«Чаклунка лісова» - так називається дебютна збірка поезії Наталії Григорівни. Учні 8-9 класів зачитали вірші, які їм сподобалися. А сама ж поетеса, розповідала про себе віршами. Адже збірка – це біографія Наталії Григорівни. Наталя Шабля подарувала свою книгу учительці української мови та шкільній бібліотеці.

Але на цьому свято не закінчилося! Учні взяли участь у веселій грі «Поле чудес». Переможцями якої стали – Курило Аліна (9 клас) та Кисіль Володимир (4 клас).

/Files/images/foto/1.jpg

/Files/images/foto/2.jpg

/Files/images/foto/3.jpg

/Files/images/foto/4.jpg

/Files/images/foto/5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 102