Завідувачка - Мороз Марія Савівна

Знай свої права

25 вересня в читальному залі Засульської сільської бібліотеки відбулася година права, на яку були запрошені працівники Лубенського місцевого центру правової допомоги начальник відділу правопросвітництва Лілія Миколаївна Ширстова та головний спеціаліст відділу представництва Максим Сергійович Паляниця, які надали змістовну відповідь на запитання громадян. Він розповів присутнім про їх права і куди можна звернутися за захистом своїх прав та інтересів у Полтавській області.

Година права відбулася для користувачів бібліотеки, а також для членів Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України” на чолі з її головою Тетяною Володимирівною Погорілою.

Завідуюча бібліотекою Марія Мороз та бібліотекар Марина Пархоменко підготували виставку-перегляд „Я маю право”.

http://zasylia.blogspot.ru/ -Блог Засульської сільської бібліотеки

Роками ніколи пам’яті не стерти.

У читальній залі Засульської книгозбірні відбулася година пам’яті «Роками ніколи пам’яті не стерти», присвячена 73 – ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Завідувач бібліотеки Марія Мороз закликала присутніх завжди пам’ятати про тих, хто захистив рідну землю від гітлерівської навали, а також воїнів – захисників України, які боронять незалежність і суверенітет держави на Сході України. Вона презентувала відвідувачам матеріали книжкової виставки «Спасибі, солдате, за подвиг, якому нема і не буде ціни».

Голодомор: знеболена душа України

25 листопада в Засульській сільській бібліотеці відбулася година пам’яті для користувачів бібліотеки тема якої «Голодомор 1932 – 1933 пам’ятаймо».

В останню суботу листопада кожного року в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодомору. Сім мільйонів українців загинуло від штучного голоду у 1932-1933 роках. Голодомор 1932-1333 років був геноцидом. Це одна з найстрашніших сторінок у новітній історії українського народу.

Була організована книжкова виставка «Голодомор: знеболена душа України» з якою завідуюча бібліотекою Марія Мороз ознайомила присутніх і розповіла про мільйони закатованих у страшні роки Голодомору наших співвітчизників, а також наших односельців.

Пам’ятаймо і запалімо світку пам’яті.

Україна вишивана

У культурі будь-якого народу є речі, які відображають його особливу національну традицію. Вишиванка- яскравий приклад і підтвердження цьому. 18 травня в Україні відзначається День вишиванки.

Свято є самобутнім і не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожний громадянин одягає вишиванку та виходить у ній на роботу, в школу чи садок. Мета свята – збереження українських традицій та їх популяризації серед населення.

Добре, що День вишиванки набуває всеукраїнського масштабу.

Відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради 19 травня було організовано перший фестиваль майстрів народної творчості «Україна вишивана». В програмі фестивалю відбулися: Ярмарок-продаж виробів майстрів народної творчості, майстер-класи вишивання, ліплення та розпису, святковий концерт за участю кращих творчих колективів, показ автентичного одягу. Працювали торгові точки, фотозона.

Учасників фестивалю та його гостей гостинно привітав сільський голова Сергій Бондаренко. А ведучими цього дійства були Валентина Яшна та Сергій Бойко.

Засульська сільська бібліотека також долучилася до проведення цього свята. Користувачі бібліотеки Надія Запорожець, Ніна Хлюст, Любов Безчасна взяли участь у виставці робіт, а самі юні користувачі бібліотеки Марія В’юницька, Каріна Панченко, Аня Кисляк приймали участь у майстер-класах з ліплення, мотанки, розпису.

Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.

Хай же над світом українська вишиванка цвіте!

Завідувач Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз.

«Уклонімося низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити!»

«Я найбільше люблю, як в Засуллі

Навесні розквітає бузок,

Ніби синій димок кучерявий,

Ніби пишний весільний вінок.

Я не знаю, чи страшно вмирати,

Коли цвіт такий буйний в гаю,

Тільки знаю: вмирали солдати

Сорок третім за землю мою.»

У ці прекрасні травневі дні, коли буяє природа й особливо відчувається жага життя, ми згадуємо всіх, хто загинув визволяючи рідну країну від гітлерівської окупації, хто наближав Велику Перемогу на фронтах і в тилу. Низько вклоняємося всім.

У світлий День Перемоги – 9 травня жителі нашого села приносять до обеліска бійців бузок, який першими травневими днями щедро прикрашає вулиці, де пам’ятають свою історію і тих, хто її творив. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим…

Бібліотека, як осередок місцевої громади не стоїть осторонь цих щемних подій. 5 травня в Засульській книгозбірні завідуючою бібліотекою Марією Мороз користувачам була представлена книжкова виставка «Перемоги світлий день» до Дня Перемоги та проведена година пам’яті.

Україна – єдина країна!

22 січня в Засульському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. Працівники Засульського будинку культури разом з учнями засульської гімназії підготували цікавий і змістовний концерт.

Ведучою заходу була художній керівник Засульського будинку культури Валентина Яшна.

Приємні враження від своїх виступів залишили аматори Тернівського будинку культури. Також гучними оплесками жителі громади зустріли Анатолія Куценка, який зачарував слухачів виконанням пісень про рідну неньку Україну. А завітав Анатолій Куценко до нас на свято саме тому, що його творчий шлях розпочався зі сцени Засульського будинку культури.

Сільський голова Засульської територіальної громади Сергій Іванович Бондаренко привітав присутніх з Днем Соборності України.

Завідуюча Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз підготувала в будинку культури книжкову виставку «І обнялися береги Одного, вічного народу!..» біля якої провела бесіду з жителями громади про злуку двох українських держав в одну державну одиницю: «Україна була, єсть і буде завсіди окремою нацією, і як кожна нація, так і вона потребує національної волі для своєї праці й поступу».

Завідуюча Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз.

Нищівний смерч голодомору

25 листопада в Засульській сільській бібліотеці біля книжкової виставки присвяченої дню пам’яті жертв голодомору була проведена тематична година.
Трьома чорними хвилями прокотились голодомори українськими землями, назавжди залишившись незагоєною раною у серці нашого народу.
Завідуюча бібліотекою Марія Мороз розповіла користувачам про ті жахливі часи і закликала всіх 26.11.2016 року о 16.00 приєднатися до загальноукраїнської акції «Засвіти свічку», адже вся Україна єднатиметься у всеукраїнській хвилині мовчання та вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу.
Нехай ніколи не повториться нічого подібного.

«Конституція – гарантія права і свободи»

В Засульській сільській бібліотеці відбулася бесіда про історію Державотворення, прищеплення любові до своєї Батьківщиви, почуття гордості за славне минуле рідного народу. За національну символіку держави, почуття національної самосвідомості та громадської активності. Переглянуто цікаві сторінки історії нашої країни.

У Засульській бібліотеці пройшла зустріч з представником польської діаспори.

Наприкінці травня українці разом з жителями країн Євросоюзу відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту - День Європи. За традицією останніх років у бібліотеках Лубенської централізованої бібліотечної системи проходять різноманітні заходи присвячені країнам Європи та європейським цінностям. Працівники Засульської сільської книгозбірні Марія Мороз та Леся Таран організували у бібліотеці зустріч учнів місцевої гімназії з представником польської діаспори паном Геником Слодзинським. Завідувачка організаційно - методичним відділом центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика Тетяна Сафронова розповіла про важливість відзначення Дня Європи, що є важливим кроком у зміцненні України, як європейської держави. Вона познайомила десятикласників з роботою пункту європейської інформації, що діє при центральній районній бібліотеці та популяризує серед жителів громади європейські традиції і цінності. Юнаки та дівчата запитували пана Слодзинського про життя пересічних громадян Польщі, про рівень освіти та медицини у країні, цікавилися ставленням поляків до українців. Зустріч пройшла в чудовій теплій атмосфері та допомогла юним лубенцям дізнатися багато цікавого та корисного про життя нашого найближчого сусіда.

5 травня 2016 року в читальному залі Засульської сільської бібліотеки була організована книжкова виставка – «Перемоги світлий день», з якою присутніх ознайомила завідуюча бібліотекою Марія Мороз.

21 квітня 2016 року в читальному залі Засульської бібліотеки був проведений урок пам’яті присвячений 30-й річниці Чорнобильської катастрофи «Де Прип’ять славилась водою тепер Чорнобиля біда».

В залі бібліотеки була організована книжкова виставка - «Чорнобиль, біль наш довічний», з якою присутніх ознайомила завідуюча бібліотекою Марія Мороз.

«Де Прип’ять славилась водою тепер Чорнобиля біда».

Під такою назвою 21 квітня 2016 року в читальному залі Засульської бібліотеки був проведений урок пам’яті присвячений 30-й річниці Чорнобильської катастрофи.

На уроці пам’яті були присутні: сільський голова Сергій Іванович Бондаренко, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Іван Іванович Кириченко, працівники будинку культури,учні 6-А класу Засульської гімназії та їх класний керівник Лідія Павлівна Вербецька .

Ведучими заходу були завідуюча бібліотекою Марія Мороз та бібліотекар Леся Таран. Музичне оформлення надав Юрій Тесленко. Звучали пісні у виконанні учнів гімназії: «На Чорнобильській горі» - Юлія Мороз, «Україні» - Тетяна Пардус, «Намалюй» - Лєра Петренко. Вірші читали: Ганна Захарченко, Ірина Бірюк, Денис Манжос, Катерина Горовенко, Олександр Діхтяр, Анна Гончарова, Андрій Запашний.

В залі бібліотеки була організована книжкова виставка - «Чорнобиль, біль наш довічний», з якою присутніх ознайомила завідуюча бібліотекою Марія Мороз.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Сьогодні, через три десятиліття після трагедії, давайте не будемо забувати про те, що в жодному місті і районі України немає такого високого відсотку ліквідаторів на ЧАЕС, як в Лубенському районі. Чорнобиль кожному з них лишив страшну пам’ять про себе. Їхній подвиг безсмертний. Тож цінуймо його.

«ВЕЛИКИЙ СИН УКРАЇНИ»

Про Тараса Григоровича Шевченка, справжнього народного поета, який для кожного українця є символом боротьби за волю та долю України, розповіла своїм читачам завідувачка Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз. До 202-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря вона підготувала та презентувала книжкову виставку та разом із представниками різних поколінь читачів бібліотеки згадала невмирущі Тарасові поезії.

«Великий син України»

Про Тараса Григоровича Шевченка, справжнього народного поета, який для кожного українця є символом боротьби за волю та долю України, розповіла своїм читачам завідувачка Засульською сільською бібліотекою Марія Мороз. До 202-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря вона підготувала та презентувала книжкову виставку та разом із представниками різних поколінь читачів бібліотеки згадала невмирущі Тарасові поезії.


Шляхами творчої долі Володимира Кириловича Малика.

В Засульській сільській бібліотеці відбувся вечір літературного портрета «Шляхами творчої долі Володимира Кириловича Малика» з нагоди 95- річчя з дня народження письменника.

Важко назвати куточок землі, подібний до Полтавщини, на літературному небосхилі якого сяяло б стільки літературних зірок. Та літературна Полтавщина не лише геніальне вчора, це і геніальне сьогодні, і сповнене високих устремлінь завтра.

Не вужчають полтавські горизонти, не міліють полтавські джерела, і серед цих джерел чи не наймогутніше – лубенське. Адже віддавна називають наші Лубни – духовною, літературною столицею полтавського краю, де кожен третій – поет, а кожен другий – палкий його шанувальник.

І звичайно ж, наш неперевершений, знаний у всьому світі романіст – Володимир Кирилович Малик, якому 21 лютого виповнилося 95 років. Згасла його свіча на робочому столі. Але залишилися нащадкам сторінки його захоплюючих творів. У книгах письменника голосно дзвенять шаблі і степ, гуде запеклим боєм, гримить Славута, несучи на хвилях козацькі чайки, шумлять віковічні бори, ховаючи від ворога дозорців….

До 95 – річчя від дня народження вийшло з друку видання «Незабутній Володимир Малик», яке безперечно стане прекрасним дарунком для всіх шанувальників таланту письменника.

«ПРИРЕЧЕНА ТАЛАНТОМ»

В Засульській сільській бібліотеці відбулася літературна година «Приречена талантом» з учнями Засульської гімназії, присвячена ювілейній даті поетки, прозаїка Раїси Василівни Плотнікової.

Народилась вона і мешкає в місті Лубнах. У 1979 році брала участь у «Поетичній весні». Після цього з’явилась у газеті «Лубенщина» публікація віршів з передмовою В.Малика.

Перша збірка віршів «Втомилася мовчати» побачила світ у 1997 році. Далі вірші та проза друкувалися в багатьох колективних збірниках та часописах, а також окремими книгами.

Раїса Василівна є членом Національної спілки письменників України з 1999 року.

Лауреат Загальнонаціонального літературного конкурсу «Українська мова – мова єднання», Всеукраїнського літературного фестивалю «Просто так», премій ім. Леоніда Бразова, Володимира Малика та Івана Котляревського.

Її твори різноманітні не лише за темами, а й за жанрами і художнім рівнем.

Люди з обмеженими фізичними можливостями переглянули документальний фільм у Засульській сільській бібліотеці

Перегляд документального фільму «Ти віриш у кохання?» відбувся у Засульській сільській бібліотеці. Люди з обмеженими фізичними можливостями познайомилися з однією з найкращих стрічок представлених на цьогорічному Мандрівному кінофестивалі документального кіно про права людини DOCUDAYS UA. Організатор перегляду бібліограф центральної районної бібліотеки ім. В. Малика Наталія Замараєва розповіла про кінофестиваль та презентувала зворушливий фільм ізраїльського режисера Дана Васермана. Стрічка,переможець багатьох кінофестивалів, познайомила глядачів із роком життя свахи Тови, яка незважаючи на інвалідність робить щасливими інших людей.

Член районної спілки інвалідів Людмила Андрєєва поділилися своїми враженнями від перегляду: «Фільм дуже сподобався. Головна героїня вражає силою духу та величезною жагою до життя. ЇЇ приклад ламає стереотипи і надихає нас на дії. Він говорить нам: «Не треба втрачати віру в життя!»

24 серпня – День Незалежності України

Україна. Країна хвилюючої краси, радості й печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, чорнобривців і калини. Це історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за своє щастя, свідками чого є високі в степу обеліски, могили й пам'ятники та прекрасна народна пісня. Тому найдорожче в нашому серці, найсвятіше почуття – любов до неньки – України.

«Ніхто не зупинить історії хід-

Будує свій дім Україна.

І стверджує нині і захід і схід,

Що ми є велика родина».


Чи знаєте ви свої права?

Засульська сільська бібліотека тісно співпрацює з осередком інвалідів.

Дефіцит доброти, милосердя та толерантності гостро відчувається в наш час. Будити в людині почуття, виховувати духовності цінності – головне завдання кожного з нас. Треба вчитися любити, поважати, співчувати і вміти виражати почуття. Це не менш важливо ніж учитися грамоти, письма і рахування.

Тому Засульська сільська бібліотека вже декілька років поспіль проводить різні заходи з районним осередком інвалідів, щоб не залишати їх на одинці зі своїми проблемами.

Бібліотекарі Засульської сільської бібліотеки приймали активну участь у семінарі, який проводив німецький фонд імені Рози Люксембург тема якого «Гендерне право та права жінок інвалідів».

А приймали участь у цьому семінарі завідуюча Засульської бібліотеки М. Мороз та бібліотекр Л.Таран для того, щоб розширити свої знання і допомогти інвалідам.

«Ми йшли до тебе перемого»

Війна… Велика Вітчизняна війна радянського народу проти фашистських загарбників. Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі, до останнього подиху, до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива — мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився у живих, був поранений.

Наче птахи летять невблаганно літа,

Залишають свій стрій дорогі ветерани.

У минуле пішла найстрашніша війна,

Та про неї постійно нагадують рани.

З кожним роком все менше і менше стає

Тих людей, які нам здобули Перемогу.

Лише пам'ять забути про них не дає,

Пам’ятаймо про них і молімося Богу.

Нехай Вічні вогні на могилах горять,

Перед ними завжди на коліна ставайте.

Пам’ятайте живих і померлих солдат,

Схиліть голови – шану віддайте!

«І віддають їм пам'ятники честь і обеліски поклоняються»

Цвітуть бузки… І гомонять сади,

І перемоги день сльозою вмитий,

Солдат! Наблизив перемогу ти!

В серцях людей ти будеш вічно жити!

Напередодні 70-річчя Великої Перемоги у читальну залу Засульської сільської бібліотеки на урок мужності «І віддають їм пам'ятники честь і обеліски поклоняються» завітали учні 10- х класів Засульської гімназії.

Ведучі заходу бібліотекарі Марія Мороз та Марина Пархоменко нагадали присутнім, якою ціною був завойований мир та закликали пам'ятати солдатів, які боронили нашу землю від ворога сімдесят років тому і шанувати тих, хто захищає незалежну Україну зараз у військових діях на Сході України.

Під час заходу, лунали вірші Василя Симоненка, Павла Сорокопуда,Миколи Вінграновського ,Бориса Олійника, які виконали Степаненко Олександр, Сахно Руслана, Ковальов Сергій, Севертока Маргарита, Базя Руслана, Расулова Каріна, Сіряченко Єлизавета, Омельченко Руслан, Кутенко Юлія, Мороз Інна, Кравченко Артур, Кононенко Богдан, Погребняк Анна, Бобир Юлія, Данильченко Валентин. Завідуюча організаційно-методичним відділом центральної районної бібліотеки ім. В. Малика Тетяна Сафронова розповіла про величезний внесок українського народу у перемогу над нацизмом та продемонструвала старшокласникам відеоматеріали підготовлені Національним інститутом історичної пам’яті . Присутні вшанували пам’ять полеглих за свободу та незалежність нашої Батьківщини хвилиною мочання.

Велетень думки і слова

Я не був за дальніми морями,

Чужих доріг ніколи не топтав –

В своїм краю під буйними вітрами

Щасливим я і вільним виростав.

В. Симоненко

8 січня в Засульській сільській бібліотеці пройшла літературна година «Велетень думки і слова» присвячена 80-річчю від дня народження талановитого письменника, нашого земляка, Василя Симоненка.

Завідуюча бібліотекою Марія Савівна Мороз та бібліотекар Марина Пархоменко запросили на захід користувачів, які відвідують гурток бісероплетіння, що працює при бібліотеці. Бібліотекарі розповіли про незламний дух Симоненка, його творчий і життєвий шлях, силу волі, талант та патріотичність.

З квітки – зав’язь, із зернини – колосок, з любові – життя, щастя, творення. Ця діалектика буття пізналася Василем дуже рано. Бо час повоєнний дарував більше роботи тяжкої, аніж дитячих розваг, бо треба було перемелювати «не борошно, а муку» аби вона щезла навік разом з горем, разом із війною. У цьому гіркому дитинстві народжувалася любов до людей. Поет згодом до краю наповнив цим великим почуттям свої вірші. Могутній і безкрайній світ поезії Василя Симоненка відкривають сьогодні все нові покоління, і кожен вбачає в поетові свого сучасника. Бо теми його вічні, як незглибиме джерело народного духу.

Симоненкове серце вічно молоде билося в його грудях лише 28 літ, рано зрозуміло, що без поетів, кобзарів, артистів український народ, Україна довго не стане на шлях свободи, рівності, демократії.

Вічно б’ється молоде серце Василя Симоненка в грудях його земляків, всієї нашої держави . Вже давно його ім’я стало символом свободи та патріотизму для українців усього світу.

Живе той, хто не живе для себе,

Хто для других виборює життя

Василь Симоненко

В Лубенському районі для осіб похилого віку працювала юридична клініка

Опис : https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-I38vDp5zqd4%2FVIfxU7qXXCI%2FAAAAAAAAFOU%2FGHTDAr-2lTQ%2Fs1600%2FWP_20141209_12_09_31_Pro.jpg&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*9 грудня 2014 року, напередодні Дня прав людини, на базі Засульської сільської бібліотеки, майбутні фахівці – юристи провели правничу акцію для осіб похилого віку у форматі юридичної клініки. Заходи відбувались під девізом:«Проінформований, значить озброєний» та були підтримані Німецьким федеральним фондом «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі:діалог». Учасники акції разом зі студентами та професійним юристом, та організаторами з Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» торкнулися теми: «Як захиститись від шахрайства». У рамках виїзної зустрічі кваліфіковану допомогу отримало 25 громадян.

Про соціальне значення зустрічей говорить керівник проекту Олександр Чепур: «Студенти були долучені до надання безоплатної юридичної допомоги та правової інформації особам похилого віку, особливо тим, хто постраждав від націонал - соціалізму. Юридична клініка дозволяє цим особам, що дуже часто не знають про свої права, отримати доступ до правових послуг» .

Різноманітні питання й проблеми обговорювалися під час роботи п’яти блоків, а саме «Що таке шахрайство та його види», «Приклади шахрайства та протиправних дій щодо осіб похилого віку», «Правові наслідки шахрайства», «Шахрайство, як злочин проти особи», «Розвиток юридичної допомоги особам похилого віку».

У блоці «Запитання-відповідь», правозахисниця, голова громадської організації«Полтавська правозахисна група» Плужник Юлія зазначила, що за наданням юридичної допомоги ,складанням правових документів та, подекуди,представництвом інтересів у суді можна звертатися до правозахисних організацій та молодих юристів.

Студенти юридичного факультету Полтавського інституту бізнесу МНТУ ім. академіка Ю.Бугая, які працювали у юридичній клініці показали вміння розуміти проблеми наших громадян, показувати їм свою небайдужість, бажання допомогти, робили це абсолютно добровільно та свідомо.

Під час заходу учасники проекту поширювали серед присутніх інформаційні матеріали та спілкувалися з присутніми.

Нагадаємо,що на Полтавщині триває реалізація проекту надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку, особливо тих, хто постраждав від націонал соціалізму у партнерстві з Лубенською районною центральною бібліотекою ім. В. Малика та територіальним центром соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації.

Опис : https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-DY1O7_fk7ic%2FVIfxMtgeG_I%2FAAAAAAAAFOE%2FRefFld6-e9A%2Fs1600%2FWP_20141209_12_09_16_Pro.jpg&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*

Опис : https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-8vMd4S2n5ns%2FVIfxQiCZLpI%2FAAAAAAAAFOM%2F-PWVxJorahg%2Fs1600%2FWP_20141209_12_26_53_Pro.jpg&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*

Опис : https://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-8KoU_essWz0%2FVIfxWCArgpI%2FAAAAAAAAFOc%2FCpqS-33RLrI%2Fs1600%2FWP_20141209_13_08_14_Pro.jpg&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image%2F*

В Засульській сільській бібліотеці відбулася літературна година

В Засульській сільській бібліотеці відбулася літературна година, присвячена 75 - річчю чудового письменника Євгена Івановича Наумова, який останні роки свого життя прожив у селі Засулля. Захід відвідали учні місцевої гімназії, які проводять канікули у пришкільному літньому таборі. Ведучі, завідуюча Засульською бібліотекою Марія Мороз та бібліотекар Аліна Овчаренко, познайомили з творчою спадщиною письменника-казкаря, який своїми творами вчив дітей жити в гармонії з природою, любити та берегти рослини та тварини. Тепло душі Євгена Наумова залишилося жити серед людей і вдячна пам’ять та книги складають письменнику справжнє безсмертя.

/Files/images/aaa/SDC11248.JPG/Files/images/aaa/SDC11249.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 184